Lavinamasis kilimėlis Dino Plush

Original price was: 55,00 €.Current price is: 45,00 €.

Išmatavimai: 97×78 cm. Ypač minkštas, pastorintais, šiek tiek pakeltais kraštais. Nuimami lankai, įvairios veiklos, 6 barškantis, čežantis žaisliukai, veidrodėlis, pagalvėlė su kilputėmis žaislams prikabinti. Kontrastinės spalvos lavinančios kūdikio regą. Skirtas nuo gimimo.

Ko moko šis edukacinis kilimėlis?

Prisilietimo pojūtis: formų ir faktūrų įvairovė paskatins jūsų mažylį įsisąmoninti žaislus ir praktikuoti gniaužiant rankas
Klausos pojūtis: žaislai skleidžia įvairius garsus, tokius kaip čežimas, barškėjimas,jie padės  lavinti klausą ir paskatins vaiką ieškoti ir suaktyvinti garso šaltinį.
Regėjimo pojūtis: pastelinės, švelnios spalvos, pagrįstos kontrastais, skatina regėjimą. Galimybė pakabinti žaislus įvairiomis konfigūracijomis padarys žaidimą ne tik patrauklesnį, bet ir paskatins vaiką sekti mėgstamas žaisliukus. Tinkamas raumenų vystymasis: bandant patiems pasiekti žaislą, pakelti galvą ir apsiversti ant pilvo, kūdikis mankština ir stiprina raumenis. Pagalvėlė palengvins tokius žaidimus ir bus naudinga gulint ant pilvo.
Kilimėlį galima naudoti nuo gimimo.
Kilimėlis pagamintas iš minkštos medžiagos, su sensoriniais žaislais – juos palietęs vaikas gali priversti juos barškėti, traškėti ir pan.
Kilimėlį lengva išardyti, sulankstyti ir transportuoti

Produkto kodas: SMC-20003-056-1 Kategorija: Žyma: