Baby Jogger City Sights vežimėlis (3 spalvos)

639,00 699,00 

Mėgstate didelius miestus ir jų gatveles? Ar norite padėti savo vaikui atrasti pasaulį, nuveždami jį į daugybę įdomių vietų? Baby Jogger City Sights – tai vežimėlis, kuris puikiai tinka miesto aplinkai, o dėl jo amortizacijos sistemos bet kada galėsite ištrūkti iš miesto ir pakvėpuoti grynu oru.

Baby Jogger City Sights yra daugiafunkcinis vežimėlis, prie kurio galima prijungti specialų nešiojimo lopšį – taip jis greitai virsta vežimėliu, tinkamu naujagimiams. Be to, adapteriais ant vežimėlio rėmo galima pritvirtinti 0+ grupės automobilinę kėdutę, kuri pravers, kai automobilyje užmigs jūsų mažylis.

Vežimėlis gausiai aprūpintas funkcijomis, kad jūsų mažyliui būtų užtikrinta puiki kelionių patirtis – bet kada ir bet kur. Dviem kryptimis reguliuojama sėdynė, atlošo ir kojų atramos reguliavimas, didelis stogelis nuo saulės su UV 50+ filtru ir vėdinimo langelis – tai puikūs, bet ne vieninteliai vežimėlio privalumai. Tėvams patiks vežimėlio manevringumas ir lengvas keliavimas bet kokiu reljefu.

Į komplektaciją įeina:

  • vaikiškas vežimėlis;
  • barjeras
Produkto kodas: 5907651630820-1-1-1-1-3 Kategorijos: ,