Vaikiška naktinė lempa Meškiukas

29,99 

Vaikiška naktinė lempa Meškiukas maloniai apšvies erdvę vaiko kambaryje ir bus gražus baldų priedas. Švelni, šilta šviesa suteikia atsipalaidavimo būseną ir nevargina akių, todėl lempa yra nepakeičiamas palydovas užmiegant.

Meškiuko naktinė lempa su įvairių spalvų apšvietimu!  Pakeiskite vaikišką šviestuvą iš nuobodaus abažūro į mielą meškiuką, kuris atliks ir praktines, ir estetines funkcijas. Jūsų vaikui tai tikrai patiks!

Šviestuvas pagamintas iš minkšto silikono, todėl yra atsparus bet kokiems pažeidimams (LED panelė nesudūžta, kaip tradicinė lemputė). Nuotolinio valdymo pultelis leidžia keisti foninio apšvietimo spalvą, veikimo režimą, įjungti arba išjungti įrenginį.

Padėkite lempą šalia vaiko lovos arba ant jo stalo. Daugelis vaikų bijo miegoti  tamsoje – meškos lempa yra užmigimo problemų sprendimas! Įrenginyje yra įmontuota baterija, kuri gali išsijungti, kai išsikrauna baterija (kad vaikas giliau miegotų visiškoje tamsoje), taip pat galime prijungti lemputę prie maitinimo šaltinio, kad ji šviestų visą naktį (pakanka standartinio USB maitinimo šaltinio iš išmaniojo telefono – max 500mA ).


Kategorijos: ,